HV Beilen

Ordedienst bij thuiswedstrijdenProgramma

Reglement ordedienst (bij verhindering, zelf voor een vervanger zorgen)

In verband met het speelklaar maken van de zaal wordt van de ordedienst bij de eerste wedstrijd van de dag verwacht, dat zij een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn. De ordedienst van de daaropvolgende wedstrijden dient een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.
Aanvang Team Wedstrijd Ordedienst
Zondag 2018-11-04
10:30 EJ1 Beilen E1 - D.O.S./H.V.C. E2 Romee Heijnen,
Maartje Kleinhuis,
11:30 DJ1 Beilen D1# - Cometas D1 Lotte de Kloet
Sterre Kok,
12:15 DS2 Beilen DS2 - Cometas DS2 Laura Mutgeert,
Sascha Steen,
13:40 DS1 Beilen DS1 - HVZ-Vivendi DS1 Pepijn Okken,
Brian Oosterhof,
14:50 HS1 Beilen HS1 - Hurry Up HS3 Joyce Koops,
Lisanne Mutgeert,
Zondag 2018-11-11
10:30 EJ1 Beilen E1 - HVE 2000 E2 Annelie Oort,
Tessa Scheper,
Zaterdag 2018-11-17
19:45 DS1 Beilen DS1 - Actief KL. DS1 Jan Oude Velthuis,
Geert Vrieling,
Zondag 2018-11-18
10:30 DJ1 Beilen D1# - Actief KL. D2 Sterre Kok,
Suus Smits,
Zaterdag 2018-12-01
19:45 DS1 Beilen DS1 - VAKO DS1 André Wanders,
Duco Westerdijk,
21:00 HS1 Beilen HS1 - Exito HS2 Linnet Popping,
Marije Popping,
Zondag 2018-12-02
10:30 EJ1 Beilen E1 - Actief KL. E3 Marvin van Eck
Isa Gonlag,
11:30 DJ1 Beilen D1# - Borger D1 Marvin van Eck
Jacob van Staalduinen
12:15 DS2 Beilen DS2 - Borger DS2 Leonie  Dorenbos,
Nienke Vrieling,
Zondag 2018-12-16
10:30 EJ1 Beilen E1 - HVZ-Vivendi E1 Annelie Oort,
Tessa Scheper,
11:30 DJ1 Beilen D1# - F.H.C. D1# Leanne Kuik,
Jacob van Staalduinen
12:15 DS2 Beilen DS2 - FHC DS1 Melissa van de Graaf
Mariska Kraeima,
13:40 DS1 Beilen DS1 - Exito DS1 Jeroen Buiter,
Erwin Heling,
14:50 HS1 Beilen HS1 - FHC HS2 Carlijn Alting,
Jodie Steen,
Zondag 2019-01-13
11:00 DJ1 Beilen D1# - E & O D2
11:50 DS2 Beilen DS2 - SVWW DS2
13:15 DS1 Beilen DS1 - SVWW DS1
14:40 HS1 Beilen HS1 - HVA HS1
Zondag 2019-01-20
10:30 EJ1 Beilen E1 - WM Kozijnen/SVBO E3
Zondag 2019-01-27
11:15 DJ1 Beilen D1# - H.V.R. '97 D1#
12:10 DS2 Beilen DS2 - HVA DS1
13:35 DS1 Beilen DS1 - V en S DS2
14:55 HS1 Beilen HS1 - Blue Stars HS1
Zaterdag 2019-02-09
19:45 DS1 Beilen DS1 - HVC DS1
21:00 HS1 Beilen HS1 - HVC HS2
Zondag 2019-02-10
10:30 EJ1 Beilen E1 - E & O E3
11:30 DJ1 Beilen D1# - Actief P. D1
12:15 DS2 Beilen DS2 - Actief P. DS1
Zaterdag 2019-03-09
19:45 DS1 Beilen DS1 - PK/Unitas DS1
21:00 HS1 Beilen HS1 - Hoogersmilde HS1
Zondag 2019-03-10
11:00 EJ1 Beilen E1 - D.O.S./H.V.C. E2
12:00 DS2 Beilen DS2 - Hoogersmilde DS1
Zondag 2019-03-17
11:00 EJ1 Beilen E1 - HVE 2000 E2
Zaterdag 2019-03-23
19:45 DS1 Beilen DS1 - HVE 2000 DS1
21:00 HS1 Beilen HS1 - FHC HS3