HV Beilen

Programma

Wedstrijd Aanvang Vertrek
Aanwezig
Zaterdag 2018-10-27
HVA DS1 - Beilen DS2
competitie Annen, Burg. Lambershal
20:00 
Scheidsrechter:
19:00
vervoer:
Mariska Kraeima, 
Linda Meppelink, 
Nienke Vrieling, 
Zondag 2018-10-28
H.V.R. '97 D1# - Beilen D1#
competitie Roden, De Hullen
10:00 
Scheidsrechter:
9:00
vervoer:
Floor Hiddes, 
Lotte de Kloet
Sterre Kok, 
V en S DS2 - Beilen DS1
competitie Groningen, Lewenborg
11:30 
Scheidsrechter:
10:00
vervoer:
Gerieke Heling, 
Joyce Koops, 
Lisanne Mutgeert, 
HVZ-Vivendi E1 - Beilen E1
competitie Oosterhesselen, De Goorn
10:00 
Scheidsrechter:
9:00
vervoer:
Nienke Brunsting, 
Annelie Oort, 
Tessa Scheper, 
Blue Stars HS1 - Beilen HS1
competitie Winschoten, Sporthal Winschoten
14:15 
Scheidsrechter:
13:00
vervoer:
Jan Oude Velthuis, 
Geert Vrieling, 
André Wanders, 
Zondag 2018-11-04
Beilen D1# - Cometas D1
competitie Beilen, Drenthehal
11:30 
Scheidsrechter:
11:00
ordedienst:
Lotte de Kloet
Sterre Kok, 
Beilen DS1 - HVZ-Vivendi DS1
competitie Beilen, Drenthehal
13:40 
Scheidsrechter:
12:55
ordedienst:
Pepijn Okken, 
Brian Oosterhof, 
Beilen DS2 - Cometas DS2
competitie Beilen, Drenthehal
12:15 
Scheidsrechter:
11:45
ordedienst:
Laura Mutgeert, 
Sascha Steen, 
Beilen E1 - D.O.S./H.V.C. E2
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Romee Heijnen, 
Maartje Kleinhuis, 
Beilen HS1 - Hurry Up HS3
competitie Beilen, Drenthehal
14:50 
Scheidsrechter:
14:20
ordedienst:
Joyce Koops, 
Lisanne Mutgeert, 
Zondag 2018-11-11
Actief P. D1 - Beilen D1#
competitie Paterswolde, De Marsch
10:55 
Scheidsrechter:
9:40
vervoer:
Leanne Kuik, 
Sven Schuring, 
Suus Smits, 
HVC DS1 - Beilen DS1
competitie Emmer compascuum, De Klabbe
13:45 
Scheidsrechter:
12:15
vervoer:
Carlijn Alting, 
Bertine Doddema, 
Linnet Popping, 
Actief P. DS1 - Beilen DS2
competitie Paterswolde, De Marsch
15:40 
Scheidsrechter:
14:25
vervoer:
Esther Jansen, 
Laura Mutgeert, 
Sascha Steen, 
Beilen E1 - HVE 2000 E2
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Annelie Oort, 
Tessa Scheper, 
HVC HS2 - Beilen HS1
competitie Emmer compascuum, De Klabbe
14:55 
Scheidsrechter:
13:40
vervoer:
Jeroen Buiter, 
Erwin Heling, 
Brian Oosterhof, 
Zaterdag 2018-11-17
Beilen DS1 - Actief KL. DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
ordedienst:
Jan Oude Velthuis, 
Geert Vrieling, 
WM Kozijnen/SVBO E3 - Beilen E1
competitie Emmen, Meerdijk
15:30 
Scheidsrechter:
14:30
vervoer:
Nienke Brunsting, 
Marvin van Eck
Isa Gonlag, 
Zondag 2018-11-18
Beilen D1# - Actief KL. D2
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Sterre Kok, 
Suus Smits, 
Zondag 2018-11-25
PK/Unitas DS1 - Beilen DS1
competitie Rolde, De Boerhoorn
11:45 
Scheidsrechter:
10:30
vervoer:
Annemarijn van Es
Marije Popping, 
Jodie Steen, 
Hoogersmilde DS1 - Beilen DS2
competitie Smilde, Smeltehal
11:15 
Scheidsrechter:
10:15
vervoer:
Leonie  Dorenbos, 
Melissa van de Graaf
Lesley Jansen, 
Hoogersmilde HS1 - Beilen HS1
competitie Smilde, Smeltehal
12:30 
Scheidsrechter:
11:30
vervoer:
Pepijn Okken, 
Jan Oude Velthuis, 
Geert Vrieling, 
Zaterdag 2018-12-01
Beilen DS1 - VAKO DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
ordedienst:
André Wanders, 
Duco Westerdijk, 
Beilen HS1 - Exito HS2
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
ordedienst:
Linnet Popping, 
Marije Popping, 
Zondag 2018-12-02
Beilen D1# - Borger D1
competitie Beilen, Drenthehal
11:30 
Scheidsrechter:
11:00
ordedienst:
Marvin van Eck
Jacob van Staalduinen
Beilen DS2 - Borger DS2
competitie Beilen, Drenthehal
12:15 
Scheidsrechter:
11:45
ordedienst:
Leonie  Dorenbos, 
Nienke Vrieling, 
Beilen E1 - Actief KL. E3
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Marvin van Eck
Isa Gonlag, 
Zaterdag 2018-12-08
HVE 2000 DS1 - Beilen DS1
competitie Erica, Sporthal Erica
20:50 
Scheidsrechter:
19:20
vervoer:
Gerieke Heling, 
Joyce Koops, 
Lisanne Mutgeert, 
Zondag 2018-12-09
E & O E3 - Beilen E1
competitie Emmen, Angelslo
10:15 
Scheidsrechter:
9:15
vervoer:
Romee Heijnen, 
Annelie Oort, 
Tessa Scheper, 
FHC HS3 - Beilen HS1
competitie Sint Annaparochie, De Bildtse Slag
14:15 
Scheidsrechter:
12:30
vervoer:
Jeroen Buiter, 
Erwin Heling, 
André Wanders, 
Zondag 2018-12-16
Beilen D1# - F.H.C. D1#
competitie Beilen, Drenthehal
11:30 
Scheidsrechter:
11:00
ordedienst:
Leanne Kuik, 
Jacob van Staalduinen
Beilen DS1 - Exito DS1
competitie Beilen, Drenthehal
13:40 
Scheidsrechter:
12:55
ordedienst:
Jeroen Buiter, 
Erwin Heling, 
Beilen DS2 - FHC DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:15 
Scheidsrechter:
11:45
ordedienst:
Melissa van de Graaf
Mariska Kraeima, 
Beilen E1 - HVZ-Vivendi E1
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Annelie Oort, 
Tessa Scheper, 
Beilen HS1 - FHC HS2
competitie Beilen, Drenthehal
14:50 
Scheidsrechter:
14:20
ordedienst:
Carlijn Alting, 
Jodie Steen, 
Zondag 2019-01-06
WM Kozijnen/SVBO D2 - Beilen D1#
competitie Emmen, Meerdijk
12:15 
Scheidsrechter:
11:15
Cirkeltijgers DS1 - Beilen DS1
competitie Groningen, Zernike Complex
12:30 
Scheidsrechter:
11:00
Cirkeltijgers DS2 - Beilen DS2
competitie Groningen, Zernike Complex
15:30 
Scheidsrechter:
14:15
D.O.S./H.V.C. E2 - Beilen E1
competitie Emmer compascuum, De Klabbe

spelvisie
10:00 
Scheidsrechter:
8:45
Jahn II HS2 - Beilen HS1
competitie Stadskanaal, De Spont
13:10 
Scheidsrechter:
11:40
Zondag 2019-01-13
Beilen D1# - E & O D2
competitie Beilen, Drenthehal
11:00 
Scheidsrechter:
10:30
Beilen DS1 - SVWW DS1
competitie Beilen, Drenthehal
13:15 
Scheidsrechter:
12:30
Beilen DS2 - SVWW DS2
competitie Beilen, Drenthehal
11:50 
Scheidsrechter:
11:20
HVE 2000 E2 - Beilen E1
competitie Erica, Sporthal Erica
11:00 
Scheidsrechter:
9:45
Beilen HS1 - HVA HS1
competitie Beilen, Drenthehal
14:40 
Scheidsrechter:
14:10
Zaterdag 2019-01-19
Kwiek (H) DS1 - Beilen DS1
competitie Hoogeveen, Valkenlaan
19:30 
Scheidsrechter:
18:15
Kwiek (H) DS2 - Beilen DS2
competitie Hoogeveen, Valkenlaan
20:50 
Scheidsrechter:
19:50
Zondag 2019-01-20
Kwiek (H) D1 - Beilen D1#
competitie Hoogeveen, Valkenlaan
14:35 
Scheidsrechter:
13:35
Beilen E1 - WM Kozijnen/SVBO E3
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
HVR '97 HS1 - Beilen HS1
competitie Roden, De Hullen
15:20 
Scheidsrechter:
14:20
Zondag 2019-01-27
Beilen D1# - H.V.R. '97 D1#
competitie Beilen, Drenthehal
11:15 
Scheidsrechter:
10:45
Beilen DS1 - V en S DS2
competitie Beilen, Drenthehal
13:35 
Scheidsrechter:
12:50
Beilen DS2 - HVA DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:10 
Scheidsrechter:
11:40
Beilen HS1 - Blue Stars HS1
competitie Beilen, Drenthehal
14:55 
Scheidsrechter:
14:25
Zaterdag 2019-02-02
HVZ-Vivendi DS1 - Beilen DS1
competitie Oosterhesselen, De Goorn
20:45 
Scheidsrechter:
19:30
Zondag 2019-02-03
Cometas D1 - Beilen D1#
competitie Leeuwarden, Sporthal Kalverdijkje
12:55 
Scheidsrechter:
11:25
Cometas DS2 - Beilen DS2
competitie Leeuwarden, Sporthal Kalverdijkje
13:40 
Scheidsrechter:
12:10
Actief KL. E3 - Beilen E1
competitie Klazienaveen, De Zon
10:00 
Scheidsrechter:
8:45
Hurry Up HS3 - Beilen HS1
competitie Zwartemeer, De Eendracht
11:55 
Scheidsrechter:
10:40
Zaterdag 2019-02-09
Beilen DS1 - HVC DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
Beilen HS1 - HVC HS2
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
Zondag 2019-02-10
Beilen D1# - Actief P. D1
competitie Beilen, Drenthehal
11:30 
Scheidsrechter:
11:00
Beilen DS2 - Actief P. DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:15 
Scheidsrechter:
11:45
Beilen E1 - E & O E3
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
Zaterdag 2019-02-16
Actief KL. DS1 - Beilen DS1
competitie Klazienaveen, De Zon
20:30 
Scheidsrechter:
19:00
Zondag 2019-02-17
Actief KL. D2 - Beilen D1#
competitie Klazienaveen, De Zon
10:45 
Scheidsrechter:
9:30
HVZ-Vivendi E1 - Beilen E1
competitie Oosterhesselen, De Goorn
10:00 
Scheidsrechter:
9:00
Zaterdag 2019-03-09
Beilen DS1 - PK/Unitas DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
Beilen HS1 - Hoogersmilde HS1
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
Zondag 2019-03-10
Beilen DS2 - Hoogersmilde DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:00 
Scheidsrechter:
11:30
Beilen E1 - D.O.S./H.V.C. E2
competitie Beilen, Drenthehal
11:00 
Scheidsrechter:
10:30
Zondag 2019-03-17
Borger D1 - Beilen D1#
competitie Borger, De Koel
10:25 
Scheidsrechter:
9:25
VAKO DS1 - Beilen DS1
competitie Vries, De Kamp
15:20 
Scheidsrechter:
14:05
Borger DS2 - Beilen DS2
competitie Borger, De Koel
12:15 
Scheidsrechter:
11:15
Beilen E1 - HVE 2000 E2
competitie Beilen, Drenthehal
11:00 
Scheidsrechter:
10:30
Exito HS2 - Beilen HS1
competitie Sleen, Broekveld
10:30 
Scheidsrechter:
9:30
Zaterdag 2019-03-23
Beilen DS1 - HVE 2000 DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
Beilen HS1 - FHC HS3
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
Zondag 2019-03-24
WM Kozijnen/SVBO E3 - Beilen E1
competitie Emmen, Meerdijk
12:15 
Scheidsrechter:
11:15
Zaterdag 2019-04-06
FHC DS1 - Beilen DS2
competitie Stiens, Iehal
20:15 
Scheidsrechter:
18:30
Zondag 2019-04-07
F.H.C. D1# - Beilen D1#
competitie Stiens, Iehal
11:05 
Scheidsrechter:
9:20
Exito DS1 - Beilen DS1
competitie Sleen, Broekveld
10:00 
Scheidsrechter:
8:45
FHC HS2 - Beilen HS1
competitie Stiens, Iehal
14:00 
Scheidsrechter:
12:15