HV Beilen

Programma

Wedstrijd Aanvang Vertrek
Aanwezig
Zaterdag 2019-01-19
Beilen DS2 - Kwiek (H) DS2
competitie Beilen, Drenthehal
20:00 
Scheidsrechter:
19:30
ordedienst:
Leonie  Dorenbos, 
Melissa van de Graaf
Zondag 2019-01-20
Kwiek (H) D1 - Beilen D1#
competitie Hoogeveen, Valkenlaan
14:35 
Scheidsrechter:
13:35
vervoer:
Lotte de Kloet
Sterre Kok, 
Jacob van Staalduinen
Kwiek (H) DS1 - Beilen DS1
competitie Hoogeveen, Valkenlaan
15:20 
Scheidsrechter:
14:10
vervoer:
Joyce Koops, 
Lisanne Mutgeert, 
Marije Popping, 
Beilen E1 - WM Kozijnen/SVBO E3
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Isa Gonlag, 
Maartje Kleinhuis, 
HVR '97 HS1 - Beilen HS1
competitie Roden, De Hullen
15:20 
Scheidsrechter:
14:20
vervoer:
Brian Oosterhof, 
Jan Oude Velthuis, 
Geert Vrieling, 
Zaterdag 2019-01-26
Beilen F1 - E&O F2
toernooi Emmen, Meerdijk

10:10 uur Beilen F1 - Actief Kl. F3
10:30 uur E&O F2 - Beilen F1
09:30 
Scheidsrechter:
08:30
Zondag 2019-01-27
Beilen D1# - H.V.R. '97 D1#
competitie Westerbork, Börkerkoel
Let op sporthal!
12:30 
Scheidsrechter:
12:00
ordedienst:
Shokria Hairan, 
Mara Herlaar, 
Beilen DS1 - V en S DS2
competitie Westerbork, Börkerkoel
Let op sporthal!
14:40 
Scheidsrechter:
13:55
ordedienst:
Tom  van den  Boomen
Brian Oosterhof, 
Beilen DS2 - HVA DS1
competitie Westerbork, Börkerkoel
Let op sporthal!
13:25 
Scheidsrechter:
12:55
ordedienst:
Linda Meppelink, 
Nienke Vrieling, 
Beilen HS1 - Blue Stars HS1
competitie Westerbork, Börkerkoel
Let op sporthal!
16:00 
Scheidsrechter:
15:30
ordedienst:
Gerieke Heling, 
Joyce Koops, 
Zaterdag 2019-02-02
HVZ-Vivendi DS1 - Beilen DS1
competitie Oosterhesselen, De Goorn
20:45 
Scheidsrechter:
19:30
vervoer:
Bertine Doddema, 
Linnet Popping, 
Jodie Steen, 
Zondag 2019-02-03
Cometas DS2 - Beilen DS2
competitie Leeuwarden, Sporthal Kalverdijkje
13:40 
Scheidsrechter:
12:10
vervoer:
Melissa van de Graaf
Zoë Kikkert, 
Mariska Kraeima, 
Actief KL. E3 - Beilen E1
competitie Klazienaveen, De Zon
09:00 
Scheidsrechter:
7:50
vervoer:
Nienke Brunsting, 
Aniek Doorten, 
Gwen Gils, 
Hurry Up HS3 - Beilen HS1
competitie Zwartemeer, De Eendracht
11:55 
Scheidsrechter:
10:40
vervoer:
Tom  van den  Boomen
Jeroen Buiter, 
André Wanders, 
Zaterdag 2019-02-09
Beilen DS1 - HVC DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
ordedienst:
Geert Vrieling, 
André Wanders, 
Beilen HS1 - HVC HS2
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
ordedienst:
Lisanne Mutgeert, 
Linnet Popping, 
Zondag 2019-02-10
Beilen D1# - Actief P. D1
competitie Beilen, Drenthehal
11:30 
Scheidsrechter:
11:00
ordedienst:
Floor Hiddes, 
Lotte de Kloet
Beilen DS2 - Actief P. DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:15 
Scheidsrechter:
11:45
ordedienst:
Zoë Kikkert, 
Mariska Kraeima, 
Beilen E1 - E & O E3
competitie Beilen, Drenthehal
10:30 
Scheidsrechter:
10:00
ordedienst:
Romee Heijnen, 
Maartje Kleinhuis, 
Beilen F1 - E & O F2
toernooi Klazienaveen, De Zon

09:20 uur HVZ-Vivendi F1 - Beilen F1
10:00 uur JD Techniek/Hurry Up F3 - Beilen F1
10:40 uur Actief Kl. F3 - Beilen F1
09:00 
Scheidsrechter:
07:50
Zaterdag 2019-02-16
Actief KL. DS1 - Beilen DS1
competitie Klazienaveen, De Zon
20:30 
Scheidsrechter:
19:00
vervoer:
Annemarijn van Es
Gerieke Heling, 
Marije Popping, 
Zondag 2019-02-17
Actief KL. D2 - Beilen D1#
competitie Klazienaveen, De Zon
10:45 
Scheidsrechter:
9:30
vervoer:
Leanne Kuik, 
Sven Schuring, 
Suus Smits, 
HVZ-Vivendi E1 - Beilen E1
competitie Oosterhesselen, De Goorn
10:00 
Scheidsrechter:
9:00
vervoer:
Kim Brunsting, 
Isa Gonlag, 
Romee Heijnen, 
Zaterdag 2019-03-09
Beilen DS1 - PK/Unitas DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
ordedienst:
Jeroen Buiter, 
Duco Westerdijk, 
Beilen HS1 - Hoogersmilde HS1
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
ordedienst:
Marije Popping, 
Jodie Steen, 
Zondag 2019-03-10
Beilen DS2 - Hoogersmilde DS1
competitie Beilen, Drenthehal
12:00 
Scheidsrechter:
11:30
ordedienst:
Laura Mutgeert, 
Sascha Steen, 
Beilen E1 - D.O.S./H.V.C. E2
competitie Beilen, Drenthehal
11:00 
Scheidsrechter:
10:30
ordedienst:
Aniek Doorten, 
Tessa Scheper, 
WM Kozijnen/SVBO F3 - Beilen F1
toernooi Paterswolde, De Marsch

10:30 uur Beilen F1 - JD Techniek/Hurry Up F3
10:50 uur Beilen F1 # - V en S F1
09:30 
Scheidsrechter:
08:35
vervoer:
Robine Gerrits, 
Rowen Jongman, 
Zondag 2019-03-17
Borger D1 - Beilen D1#
competitie Borger, De Koel
10:25 
Scheidsrechter:
9:25
vervoer:
Marit Kuik, 
Jacob van Staalduinen
Sven Veeman, 
VAKO DS1 - Beilen DS1
competitie Vries, De Kamp
15:20 
Scheidsrechter:
14:05
vervoer:
Joyce Koops, 
Lisanne Mutgeert, 
Linnet Popping, 
Borger DS2 - Beilen DS2
competitie Borger, De Koel
12:15 
Scheidsrechter:
11:15
vervoer:
Linda Meppelink, 
Laura Mutgeert, 
Sascha Steen, 
Beilen E1 - HVE 2000 E2
competitie Beilen, Drenthehal
11:00 
Scheidsrechter:
10:30
ordedienst:
Isa Gonlag, 
Romee Heijnen, 
Beilen F1 - WM Kozijnen/SVBO F3
toernooi Oosterhesselen, De Goorn

10:50 uur V en S F1 - Beilen F1
11:10 uur JD Techniek/Hurry Up F3 - Beilen F1
09:50 
Scheidsrechter:
08:50
Exito HS2 - Beilen HS1
competitie Sleen, Broekveld
10:30 
Scheidsrechter:
9:30
vervoer:
Erwin Heling, 
Pepijn Okken, 
Tom Vrieling, 
Zaterdag 2019-03-23
Beilen DS1 - HVE 2000 DS1
competitie Beilen, Drenthehal
19:45 
Scheidsrechter:
19:00
ordedienst:
Bertine Doddema, 
Annemarijn van Es
Beilen HS1 - FHC HS3
competitie Beilen, Drenthehal
21:00 
Scheidsrechter:
20:30
ordedienst:
Erwin Heling, 
Brian Oosterhof, 
Zondag 2019-03-24
Beilen D1 - V.A.K.O. D1
competitie Beilen, Drenthehal
10:00 
Scheidsrechter:
09:30
ordedienst:
Leanne Kuik, 
Suus Smits, 
WM Kozijnen/SVBO E3 - Beilen E1
competitie Emmen, Meerdijk
12:15 
Scheidsrechter:
11:15
vervoer:
Nienke Brunsting, 
Aniek Doorten, 
Tessa Scheper, 
Zondag 2019-03-31
E&O F2 - Beilen F1
toernooi Emmen, Angelslo

09:20 uur HVZ-Vivendi F1 - Beilen F1
10:00 uur JD Techniek/Hurry Up F3 - Beilen F1
10:40 uur Actief Kl. F3 - Beilen F1
09:00 
Scheidsrechter:
08:00
vervoer:
Marijn Jongman, 
Loena Oosterloo, 
Zaterdag 2019-04-06
FHC DS1 - Beilen DS2
competitie Stiens, Iehal
20:15 
Scheidsrechter:
18:30
vervoer:
Esther Jansen, 
Zoë Kikkert, 
Nienke Vrieling, 
Zondag 2019-04-07
F.H.C. D1# - Beilen D1#
competitie Stiens, Iehal
11:05 
Scheidsrechter:
9:20
vervoer:
Mirte van Eck
Shokria Hairan, 
Mara Herlaar, 
Exito DS1 - Beilen DS1
competitie Sleen, Broekveld
10:00 
Scheidsrechter:
8:45
vervoer:
Bertine Doddema, 
Marije Popping, 
Jodie Steen, 
Aeolus HS1 - Beilen HS1
competitie Wildervank, Wildervanckhal
11:50 
Scheidsrechter:
10:40
vervoer:
Brian Oosterhof, 
Jan Oude Velthuis, 
Geert Vrieling, 
Zondag 2019-04-14
Beilen F1 - WM Kozijnen/SVBO F3
toernooi Beilen, Drenthehal

10:10 uur Beilen F1 - V en S F1
10:50 uur Beilen F1 - JD Techniek/Hurry Up F3
09:30 
Scheidsrechter:
09:00